Enervit PRE SPORT Carboloader pomaranč

Kód: 2530
Neohodnotené
€2,61
Skladom (>5 ks)
obsahuje sacharidy s nízkym glykemickým indexom. Vďaka špeciálnemu zloženiu kombinuje vysoký obsah sacharidov (96% energie) s nízkym glykemickým indexom.

Detailné informácie

Podrobný popis

Enervit PRE SPORT - obsahuje sacharidy s nízkym glykemickým indexom. Vďaka špeciálnemu zloženiu kombinuje vysoký obsah sacharidov (96% energie) s nízkym glykemickým indexom. Neobsahuje žiadne tuky a je veľmi ľahko stráviteľný. Po prvýkrát sú všetky dôležité vlastnosti prezentované v tuhej strave, ktorá sa konzumuje pred intenzívnym zaťažením.

Enervit PRE SPORT - obsahuje Izomaltózu, ktorá predstavuje 30% celkového cukru v produkte. Použitie produktov obsahujúcich izomaltózu namiesto iného cukru spôsobuje menšie zvýšenie hladiny glukózy v krvi v porovnaní s inými potravinami obsahujúcimi cukor. Ideálna energia pred výkonom.

AKO POUŽIŤ: Pre efektívne energetické využitie použite 1-2 ks PRE SPORT želé (45g = jedno balenie) 1-2 hodiny pred intenzívnym vytrvalostným zaťažením. Pri extrémnom vytrvalostnom zaťažení je možné použiť 3-4 ks 1-2 dni pred výkonom.

ZLOŽENIE Fruktózový sirup (42,9%) - Voda - izomaltóza * (30%) - Glukózový sirup (15,3%) - Želírovacie činidlo: pektín - Kyselina: kyselina citrónová - Regulátor kyslosti: citrát trisodný - Ochucovadlá - Konzervačné látky: sodík benzoát, sorbát draselný - Farby: extrakt z papriky, kurkumin. Izomaltulóza je zdrojom fruktózy a glukózy. Môže obsahovať mlieko.

Dodatočné parametre

Kategória: Energia
Hmotnosť: 0.05 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: