Enervit Isotonic Drink 420g citrón

Kód: 2685
Neohodnotené
€14,60
Skladom (2 ks)
iontový nápoj v prášku obsahujúci komplex sacharidov, minerálnych látok a vitamínov, vhodný počas akejkoľvek zvýšenej fyzickej záťaže.

Detailné informácie

Podrobný popis

ENERVIT ISOTONIC DRINK je iontový nápoj v prášku obsahujúci komplex sacharidov, minerálnych látok a vitamínov, vhodný počas akejkoľvek zvýšenej fyzickej záťaže. Vďaka dostatočnému množstvu sacharidov pomáha počas dlhej doby udržovať výkon na vysokej úrovni. Nápoj je nutné miešať hypotonický (dózu 420g je vhodné miešať na cca 15 litrov i viac), aby ste zamedzili dehydratácii. Vyznačuje sa práve vynikajúcim pomerom medzi látkami energetickými (sacharidy), minerálovými a vitamínovými. Jeho neoceniteľná vlastnosť je rýchla vstrebateľnosť z tráviaceho traktu do buniek.

AKO POUŽIŤ Pripravte si dávku rozpustením dvoch odmerIEK (približne 30 g výrobku) v 500 ml fľaši. Počas intenzívnej fyzickej aktivity sa odporúča užívať 500 ml prípravku na každú hodinu vykonávanej aktivity. Pite pravidelne a zohľadňujte intenzitu cvičenia a okolité podmienky. Čím je prostredie, v ktorom vykonávate pohybovú aktivitu teplejšie, tým redší nápoj si pripravte.

ZLOŽENIE Sacharóza (39,2%) - dextróza (24,6%) - fruktóza (12%) - zmes maltodextrínov s rôznym stupňom polymerizácie (maltodextrín DE2, maltodextrín DE6, maltodextrín DE19) (6%) - glukonát sodný - kyselina: kyselina citrónová - ryžový škrob (3%) - Arómy - Glukonát draselný - Chlorid sodný - Koncentrovaný prášok z citrónovej šťavy (0,65%) - Zahusťovadlo: sodná soľ karboxymetylcelulózy - Uhličitan horečnatý - Prostriedok proti spekaniu: oxid kremičitý - L-askorbový kyselina - Farba: kurkumín - nikotínamid - vápnik D-pantotenát - riboflavín - tiamín hydrochlorid - cholekalciferol. Môže obsahovať stopy mlieka, sójových bôbov, vajec.

Balenie: dóza 420g

Dodatočné parametre

Kategória: Pitný režim
Hmotnosť: 0.517 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: