Enervit Sport gel 25 ml cola

Kód: 2574
Neohodnotené
€2,30
Vypredané
Položka bola vypredaná…
Enervit Sport Gel je špecifický a vysoko efektívny energetický gel na báze sacharidov určený pre doplnenie energie pred a počas náročného športového výkonu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Enervit Sport Gel je špecifický a vysoko efektívny energetický gel na báze sacharidov určený pre doplnenie energie pred a počas náročného športového výkonu. Uspokojí potreby pri vytrvalostných a kolektívnych športoch. Optimálne zloženie sacharidov zaručuje maximálny dlhodobý prísun energie počas tréningu, zápasu či preteku.

Použitie V prípade intenzívnej a trvalej námahy v športovej praxi užívajte Enervit Sport Gel bezprostredne pred alebo počas aktivity. Odporúčaná dávka je 4 minipacky na deň.

Zloženie: Glucosesyrup DP4 (73%) - Voda - Fruktózový sirup (2%) - Maltodextrín (1%) - Trehalosa (1%) - Izomaltulóza (1%) - Kyselina: kyselina citrónová - Konzervačná látka: sorbát draselný - Ochutenie - nikotínamid - hydrochlorid tiamínu - vitamín B6 (hydrochlorid pyridoxínu, emulgátor: mono- a diglyceridy mastných kyselín). Percentá vyjadrené v g / 100 (100 g = 78 ml). Založené na polyméroch zložených zo 4 glukózových jednotiek. Trehalosa je zdrojom glukózy - izomaltulóza je zdrojom glukózy a fruktózy.

Dodatočné parametre

Kategória: Energia
Hmotnosť: 0.035 kg
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: