Enervitene gel 60 ml pomaranč

Kód: 2526
Neohodnotené
€3,70
Vypredané
Položka bola vypredaná…
vysoko energetický gel určený pre okamžité doplnenie energie pred a v priebehu výkonu.

Detailné informácie

Podrobný popis

ENERVITENE gel 60 ml je vysoko energetický gel určený pre okamžité doplnenie energie pred a v priebehu výkonu. Jeho absolútna prednosť je, že je zložený z 5-tich druhov cukrov a teda zabezpečuje postupné vstrebávanie a rovnomerné doplňovanie energie počas 40 - 70 minút (podľa intenzity zaťaženia). Pre jeho špičkové účinky ho používajú cyklisti na Tour de France, Giro d´Italia a pod. Len ťažko mu nájdete konkurenta. Je vynikajúci v kombinácii s tyčinkou Power Sport, či PRE SPORT Carboloader (nie zjesť naraz, ale pred či počas dlhotrvajúceho zaťaženia kombinovať podľa možností).

AKO POUŽIŤ V prípade intenzívnej a trvalej svalovej námahy, najmä pre športovcov, si vezmite 2 balenie. Užite 1 gél každých 40/60 minút počas tréningu alebo súťaže. Vďaka praktickému a bezpečnému baleniu si ho môžete vziať v malých dávkach v pravidelných intervaloch počas výkonu.

ZLOŽENIE: Voda - Maltodextrín (22,8%) - Fruktóza (17%) - Kyselina: kyselina citrónová - Ochutenie - Vitamín B1 (Thiamin hydrochlorid). Percentá uvedené vg / 100 g (100 g = 85 ml).

Balenie: 60 ml

Dodatočné parametre

Kategória: Energia
Hmotnosť: 0.08 kg
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: