MAGNESIUM BISGLYCINATE + B6 + PIPERÍN 400 mg

Kód: 3402
Tip
Neohodnotené
€23,90
Skladom (2 ks)

balenie: 90 kapsúl po 400 mg

MAGNESIUM BISGLYCINATE + B6 (P5P) + PIPERINE je špičkový potravinový doplnok s vysokým obsahom bisglycinátu horečnatého, doplneného o koenzým B6 v podobe pyridoxal-5-fosfátu a extraktu z čierneho korenia.

Excelentný prípravok na doplnenie magnézia pre vaše telo.

BEZ NEPRÍJEMNÝCH LAXATÍVNYCH ÚČINKOV.

 

 

 

Detailné informácie

Podrobný popis

MAGNESIUM BISGLYCINATE + B6 (P5P) + PIPERINE je špičkový potravinový doplnok s vysokým obsahom Bisglycinátu horečnatého, doplneného o koenzým B6 v podobe pyridoxal-5-fosfátu a extraktu z čierneho korenia. Excelentný prípravok na doplnenie magnézia pre vaše telo. Vytvorený pre čo najvyššiu vstrebateľnosť, za ktorú vďačí profesionálom vo svojom odbore a dlhodobému testovaniu profesionálnych a amatérskych športovcov. Hlavná vlastnosť tohto prípravku je EXCELENTNÁ VSTREBATEĽNOSŤ - až 20x vyššia ako u bežných prípravkov na trhu. Nemenej dôležitá je aj ďalšia vlastnosť, veľmi vysoká tolerancia pre tráviaci trakt - je teda BEZ NEPRÍJEMNÝCH LAXATÍVNYCH ÚČINKOV.

Je ideálny pre

 • vysokovýkonných športovcov
 • amatérskych športovcov
 • normálne a ťažko pracujúcich ľudí
 • bežnú populáciu

Z prieskumu je totiž známe, že až tretina obyvateľstva trpí deficitom horčíka. Prívlastok "VÝNIMOČNÝ" dostal práve pre použitie tých správnych ingrediencií v ideálnych formách. Je to jednoducho koktejl vysoko účinnej chelátovej formy horčíka, vitamínu B6 (P5P) a extraktu z čierneho korenia.

Pravda o magnéziu: PREČO JE FORMA DôLEŽITÁ ?

Väčšina magnéziových prípravkov na trhu obsahuje horčík vo forme oxidov. Vstrebateľnosť v tejto forme je cca 4%. A to je dôvod, prečo si vybrať správny magnéziový prípravok. Tak napríklad z tablety, ktorá obsahuje 400mg magnézia vo forme oxidu, pri 4% vstrebateľnosti vaše telo využije 16mg. Ak teda chcete prijať viac magnézia, musíte zjesť viac tabliet, čo zase vyústi v nepríjemné laxatívne pocity - väčšie množstvo horčíka vo forme oxidu totiž pôsobí ako preháňadlo.

Záver: Prijímajte horčík v inej forme ako je oxid. Najlepšia forma horčíka pre naše telo je BISGLYCINÁT HOREČNATÝ.

Jeho vstrebateľnosť je excelentná - až 80%.

Od začiatku vývoja sme mali jasne definované ciele - nájsť najúčinnejšiu čistú a bezpečnú formu horčíka a ďalších aktívnych zložiek prípravku, ktoré bude ľudské telo schopné maximálne a okamžite využiť. Po dôslednom, takmer ročnom vývoji a testovaní profesionálnymi i amatérskymi športovcami a kolegami, ktorým už viac ako 12 rokov dodávame naše produkty a ich spätnej väzbe spolu s poznatkami dlhého empirického výskumu, nám výrazne napomohli vytvoriť produkt, o ktorom sme presvedčení, že patrí k špičke medzi horčíkovými prípravkami. Jeho hlavnými benefitmi sú vynikajúca vstrebateľnosť, rýchla využiteľnosť, celková bezpečnosť a šetrnosť.

 

Magnézium prispieva

 • k zníženiu vyčerpania a únavy
 • k normálnej činnosti nervovej sústavy
 • k správnej funkcii psychiky
 • k normálnej činnosti svalov
 • k normálnej syntéze bielkovín
 • k normálnemu energetickému metabolizmu
 • podieľa sa na procese delenia buniek
 • k udržaniu zdravých kostí a zubov

Potrebu horčíka výrazne zvyšuje stres, hormonálna antikoncepcia, alkohol, bolesti hlavy, šport, tehotenstvo, srdcovo-cievne choroby, poruchy trávenia a žlčníka, cukrovka a mnoho ďalších problémov.

Ako často a kedy prípravok užívať? V prvých týždňoch odporúčame pravidelne užívať dve kapsuly ráno a jednu večer, ideálne po jedle a zapiť veľkým pohárom čistej vody (na zapíjanie nepoužívajte mlieko a džúsy). Neskôr sa môže dávka podľa vlastného uváženia a potreby znížiť. Užívajte s dostatočným odstupom od zvýšeného príjmu vápnika (vápnik znižuje vstrebávanie horčíka)  

 

Zloženie:

každá kapsula obsahuje:
Aktívne látky Bisglycinát horečnatý 400mg, vitamín B6 (pyridoxal5fosfát) 2,3mg, extrakt z čierneho korenia 15mg
Pomocné látky magnézium Stearate (protihrudkujúca prísada), hydroxypropylmethylcelulóza (obal kapsuly), oxid titaničitý (farba kapsuly)
Odporúčané dávkovanie a upozornenia pre užívanie: Jednu tri kapsuly denne po jedle.

Zapiť dostatočným množstvom vody.

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Doplnky stravy nie sú náhradou pestrej stravy. Nie je určené deťom, tehotným a dojčiacim ženám.

Skladovanie: Uchovávajte v suchu a tme pri izbovej teplote, mimo dosahu detí.

Balenie: 90 ks kapsúl

Hmotnosť obsahu: 47 g

Dodatočné parametre

Kategória: DOPLNKY VÝŽIVY
Hmotnosť: 0.08 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: