Polar Vantage M2 M/L

Kód: 27607
Neohodnotené
€299,90
Vypredané
Položka bola vypredaná…

Polar Vantage M2 prináša najnovšie inovácie v oblasti nositeľných technológií, ktoré sú zárukou že namerané údaje z aktivity, ktoré potrebujete k maximalizácii vášho športového výkonu budú presné.

Detailné informácie

Podrobný popis

Druhá generácia Polar Vantage M2 je navrhnutá pre všetkých športovcov, ktorí chcú zdokonaliť svoj výkon na najvyššiu úroveň. Polar Vantage M2 ponúka skvelú kombináciu funkcii a výkonu: poskytnú Vám potrebné dáta a nasmerujú k zlepšeniu Vašej výkonnosti. Vedle toho přichází se základními smartwatch funkcemi, které Vás udrží v kontaktu s ostatními. Nové pôsobivé farby a dvojfarebný remienok

 • Kovový rámeček ciferníku s novým designom
 • Kovové tlačítka
 • Vylepšené smartwatch funkcie
 • Ovládanie hudby
 • Farebné menitelné ciferniky
 • Správy o počasí a predpoveď na 2 dni vopred.
 • Úpravou intervalu GPS od 1 sekundy do 30 alebo 60 sekúnd - dlhší čas záznamu

Meranie srdcového tepu – Precision Prime Hodinky Polar Vantage predstavujú ďalšiu generáciu merania srdcovej frekvencie pomocou prevratnej technológie optického snímača Polar Precision Prime. Táto inovácia kombinuje optické meranie srdcovej frekvencie s meraním kontaktu snímača s pokožkou športovca, aby sa predišlo akýmkoľvek pohybovým artefaktom, ktoré by mohli narušiť signál srdcovej frekvencie a tak skresliť namerané údaje. Hodnoty srdcového tepu sú sledované veľmi presne aj pri tých najnáročnejších tréningových podmienkach.

Polar Precision Prime – sledujte tepovú frekvenciu pomocou precízneho merania tepu na zápästí pri tréningu v najnáročnejších podmienkach. Športovné profily - hodinky Polar Vantage podporujú viac ako 130 rôznych športov. V aplikácii Polar Flow si do svojich hodiniek pridajte obľúbený šport podľa potreby. Metriky plávania – sledujte svoje výkony v bazéne. Hodinky automaticky detekujú srdcový tep, plavecký štýl, preplávanú vzdialenosť, rýchlosť, tempá a odpočinok. Preplávaná vzdialenosť a počet temp možno sledovať aj vo vonkajšom bazéne.

Běžecký index (Running Index) – hodinky vám prostredníctvom odhadu hodnoty VO2max pomáhajú odhaliť ako sa váš bežecký výkon zlepšuje. Běžecký program – získajte osobný a adaptívny tréningový plán, ktorý vyhovuje vám i vašim cieľom.

Inteligentné kalórie (Smart Calories) – zistite koľko kalórií spálite pri tréningu na základe svojej váhy, výšky, veku, pohlavia, individuálnej max. tepovej frekvencie (HRmax) a intenzity tréningu.

Prínos tréningu (Training Benefits) – ihneď po tréningu dostávate motivujúcu spätnú väzbu s popisom účinku danej tréningovej jednotky. Kontiuálne meranie srdcového tepu – majte prehľad ako sa chová vaše srdce. Nepretržité sledovanie tepu počas celého dňa umožňuje ešte presnejšie vypočítať hodnoty spálených kalórií a informuje vás o najnižšom a najvyššom srdcovom tepe, ktorý ste dosiahli.

Sleep Plus™ - rozšírené sledovanie spánku vylepšuje regeneráciu a výkon. Funkcia automaticky detekuje dobu, množstvo a kvalitu vášho spánku. Vyhodnotenie nameraných údajov Namerané hodnoty si po tréningu môžete pohodlne analyzovať v mobilnej aplikácii Polar Flow alebo jej web verzii. Údaje môžu byť tiež preposlané do obľúbených aplikácii ako sú Strava, či Training Peaks. Polar Flow ponúka kompletný eko systém – rozšírené plánovanie tréningov a analytické nástroje, automatický tréningový diár, správy o pokroku a veľa ďalšieho. Zdieľajte vaše dosiahnuté úspechy s vašim trénerom, získajte okamžité hodnotenia pomocou bezplatnej služby Polar Flow pre trénerov.

Smart funkcie – po pripojení kompatibilného smartfónu pomocou bluetooth dostávajte upozornenia o prichádzajúcich volaniach, sms, či iných notifikáciach z vášho mobilného telefónu. Upozornenie – tieto funkcie budú dostupné až v ďalšej aktualizácii softwareu hodiniek.

Technické parametre:

 • Rozmery - 46 x 46 x 12,5 mm
 • Hmotnosť - 45 g
 • Displej - farebný displej. Veľkosť 1,2 palce, rozlíšenie 240 x 240 pixelov.
 • Batéria - Baterie Li-pol 230 mAh.
 • Životnosť batérie až 40h v tréningovom režime (GPS a meranie tepovej frekvencie na zápästí).
 • Integrované GPS a GLONASS. Asistované GPS pre rýchle spojenie, stúpanie, výška výstupu a zostupu.
 • Pripojenie - Bluetooth s nízkou spotrebou 4.0.
 • Snímače - kompatibilita so snímačmi tepovej frekvencie Polar BT
 • Odolnosť proti vode - vodotesné (WR30)

Veľkosti remienkov: materiál: silikon spona: oceľ S-L : 130-210 mm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: