Polar Vantage V2 s HR čierny

Kód: 14700
Neohodnotené
€549
Vypredané
Položka bola vypredaná…

Športester POLAR VANTAGE V2 - s vysielačom Polar H10+

Prémiový športtester s integrovaným GPS, vhodný pre všetky druhy tréningov – športov, vrátane triatlonu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Športester POLAR VANTAGE V2 - s vysielačom Polar H10+

Prémiový športtester s integrovaným GPS, vhodný pre všetky druhy tréningov – športov, vrátane triatlonu. Nezáleží na tom, či ste profesionálny športovec alebo amatér,

Polar Vantage V2 sú hodinky určené pre každého, kto chce intenzívne trénovať a hľadá najmodernejšieho spoločníka, ktorý bude vždy pripravený a ihneď po ruke. 2. generácia je opäť vylepšená o nové funkcie

Nové funkcie Polar Vantage V2:

 • nový vylepšený dizajn tela hodiniek - širšia, výraznejšia luneta, oblejšie hrany, presnejšie tlačidlá
 • nové ciferníky - 2 digitálne a 2 analógové a farebné témy
 • bežecký a cyklistický výkonnostný test (running and cycling performance test)
 • test regenerácie nôh (leg recovery test)
 • ovládanie hudobného prehrávača
 • Hill splitter - počítanie stúpaní a klesaní na trase
 • Fuel Wise - udržiavanie energie a úrovne hydratácie
 • plánovanie trasy a navigovanie "turn-by-turn" informácia o zmene smeru využitím služby Komoot
 • nižšia hmotnosť - len 52g
 • dlhšia výdrž batérie až 100h v šetriacom režime
 • vyššia odolnosť voči vode (WR100)

Polar Vantage V2 športové funkcie:

Test bežeckého výkonu (Running Performance Test) - pomôže sledovať váš progres a s jeho využitím si viete presne nastaviť zóny srdcového tepu, rýchlosti a výkonu a tak trénovať efektívne.

Test cycklistického výkonu (Cycling Performance Test) - vám pomôže nastaviť zóny výkonu (power zones) pre cyklistiku a nameria vám osobnú maximálnu úroveň výkonu. Pri teste je nutný senzor power meter, ktorý nie súčasťou balenia.

Test regenerácie nôh (Leg Recovery Test) - po ťažkom tréningu, ktorý ste absolvovali je dobré veddieť, či sú vaše svaly na nohách pripravené na ďalší tréning a to vám spoľahlivo odhalí práve test regenerácie nôh. Stačia vám iba hodniky Polar Vantage V2, ktoré vám sami prevedú celým testom, ktorý je jednoduchý.

Hill Splitter™ - s touto funkciou budete vždy vedieť ako ste si počínali z kopca do kopca pri vašom behu, jazde v teréne. Hill Splitter automaticky detekuje všetky stúpania a klesania pomocou GPS, údajov o rýchlosti, vzdialenosti a nadmorskej výške. Zobrazuje podrobné údaje o vašom výkone vzhľadom na kopce. Získate údaje o výškovom profile tréningu a v aplikácii Polar Flow si budete môcť porovnávať štatistiku absolvovaných stúpaní a klesaní. Funkcia sa automaticky prispôsobuje terénu tj. ak trénujete v rovinatej oblasti, budú započítané aj malé kopce, aj v horskej oblasti, tak malé prevýšenia sa nebudú počítať.

FuelWise™ - keď ste na dlhej túre, behu alebo výjazde je dôležité udržiavať energiu a úroveň hydratácie. Funkcia FuelWise predstavuje inteligentný spôsob - asistenta, ktorý vám pomôže nájsť optimálny spôsob dopĺňania energie pre vaše telo pri dlhých a náročných športových výkonoch. Inteligentné dopĺňanie energie vám pripomenie, kedy je správny čas na doplnenie energie. Už v príprave pred výkonom sa dozviete odhad, koľko surovín / karbohydrátov si máte zobrať so sebou, aby celý tréning alebo závod dopad na výbornú. Funkcia funguje personalizovane tj. na základe vašich údajov, ktoré ste dosiahli počas aktivít (Vo2max, max. srdcový tep, kľudový tep, hmotnosť atď.) a odborných tabuliek, ktoré odporúčajú konzumovať určité množstvá výživových doplnkov počas výkonu.

Meranie srdcového tepu – Precision Prime Hodinky Polar Vantage V2 predstavujú ďalšiu generáciu merania tepovej frekvencie pomocou fúznej technológie optického snímača Polar Precision Prime. Táto inovácia kombinuje optické meranie tepovej frekvencie s meraním kontaktu snímača s pokožkou športovca, aby sa predišlo akýmkoľvek pohybovým artefaktom, ktoré by mohli narušiť signál tepovej frekvencie a tak skresliť namerané údaje. Hodnoty srdcového tepu sú sledované veľmi presne aj pri tých najnáročnejších tréningových podmienkach.

Běžecký výkon priamo zo zápästia Hodinky Vantage V2 sú športové hodinky, ktoré dokážu merať bežecký výkon zo zápästia športovca tj. bez potreby dodatočného snímača. Bežecký výkon skvele doplňuje sledovanie tepovej frekvencie – pomáha monitorovať externú záťaž pri behu.

Výkon reaguje na zmeny intenzity rýchlejšie ako tepová frekvencia, preto je bežecký výkon výborným meraním pri intervalovom tréningu do kopca. Rovnako ho možno využiť k udržaniu stabilnej úrovne vydávaného úsilia pri behu napríklad na závodoch. Samotný výpočet výkonu prebieha na základe vlastného algoritmu spoločnosti Polar a je založený na údajoch z GPS a barometra. Hodinky Vantage V2 využívajú bežecký výkon k výpočtu svalovej záťaže, teda záťaže ktorú kladie tréningová jednotka na kĺby, svalovú sústavu a kosti. Ak teda dokážete vyprodukovať rovnaký bežecký výkon (po týždňoch trénovania) pri menšej srdcovej frekvencii, je to indikácia, že vaša bežecká kondícia sa zlepšila.

Training Load Pro Funkcia ponúka komplexný pohľad na to ako vám tréningy rôzne zaťažujú telo. Dozviete sa úrovne zaťaženia ako pre kardiovaskulárny, tak aj pre muskuloskeletárnu sústavu (kardio záťaž a svalová záťaž) a takisto sa berie do úvahy ako unavene sa cítite (Subjective Load). Ak viete ako je každá časť tela vyťažená, môžete si optimalizovať každý ďalší tréning a vypracovať si správny systém v správnu dobu. Získate číselnú hodnotu, slovné hodnotenie a vizuálnu stupnicu s odrážkami pre každú tréningovú jednotku. Zbierajte a vyhodnocujte hodnoty vašej kardio, svalovej, vnímanej záťaže a majte prehľad o vašom vypätí a zvládaní ďalších tréningov.

Recovery Pro – s funkciou zistíte, či je vaše telo pripravené trénovať a získate informácie o svojej regenerácii. (Funkcia vyžaduje pripojenie hrudného snímača tepu Polar H10).

Sleep Plus™ - rozšírené sledovanie spánku vylepšuje regeneráciu a výkon. Funkcia automaticky detekuje dobu, množstvo a kvalitu vášho spánku. Namerané údaje spánku ľahko a rýchlo zobrazíte priamo na displeji hodiniek.

Nightly Recharge™ - meranie regenerácie počas spánku, ako sa vaše telo zregeneruje po celom dni a tréningu (bez nutnosti použiť hrudný snímač) Serene™ dychové cvičenia - vyrelaxujte telo pomocou dychových cvičení, uvoľnite telo aj myseľ, hodinky vás budú viesť celým cvičením

Training Load Pro – kvantifikujte záťaž z tréningu a zistite ako vám tréning zaťažuje rôzne časti tela. Športovné profily - hodinky Polar Vantage V2 podporujú viac ako 130 rôznych športov. V aplikácii Polar Flow si do svojich hodiniek pridajte obľúbený šport podľa potreby.

Metriky plávania – sledujte svoje výkony v bazéne. Hodinky automaticky detekujú srdcový tep, plavecký štýl, preplávanú vzdialenosť, rýchlosť, tempá a odpočinok. Preplávaná vzdialenosť a počet temp možno sledovať aj vo vonkajšom bazéne.

Běžecký index (Running Index) – hodinky vám prostredníctvom odhadu hodnoty VO2max pomáhajú odhaliť ako sa váš bežecký výkon zlepšuje. Běžecký program – získajte osobný a adaptívny tréningový plán, ktorý vyhovuje vám i vašim cieľom.

Inteligentné kalórie (Smart Calories) – zistite koľko kalórií spálite pri tréningu na základe svojej váhy, výšky, veku, pohlavia, individuálnej max. tepovej frekvencie (HRmax) a intenzity tréningu.

Prínos tréningu (Training Benefits) – ihneď po tréningu dostávate motivujúcu spätnú väzbu s popisom účinku danej tréningovej jednotky.

Fitness Test - teraz ho môžete vykonávať iba použitím optického snímača tepu (nie je nutné pripojiť hrudný snímač), výsledok fitness testu je úroveň vašej telesnej kondície - hodnota Vo2max.
Zone Lock - počas tréningu, aktivity môžete zamknúť tepovú zónu tj. hodinky vám budú signalizovať jej prekročenie Lap details - po bežeckom tréningu v sumárnom prehľade uvidíte detaily pre každé koliečko ako čas, vzdialenosť, priemerné tempo
 
Strava Live Segments - podpora Live segmentov z aplikácie Strava tzn. že môžete závodiť segmenty (zvolené úseky) s ostatnými športovcami na danej trati. Je nutné mať predplatenú verziu aplikácie Strava Summit.
Fit Spark - Táto funkcia vám ponúkne 2-4 možnosti cvičenia každý deň. Sami sa budete rozhodovať, ktorý z nich si vyberiete. Navrhované cvičenia hodinky automaticky odporučia na základe osobnej fitness úrovne, vašej tréningovej histórie a hodnôt z regenerácie (Night Recharge). Priamo na displeji hodiniek budete vidieť jednotlivé cviky, ktoré budete cvičiť. Na výber dostanete z kardio alebo silových cvičení.
 

Navigácia v teréne - s Polar Vantage V2 sa nestratíte. Použite funkciu "Späť na štart" (Back to start) a hodinky vás budú navigovať späť na pozíciu, z ktorej ste štartovali aktivitu. Ak si naopak potrebujete váš beh v teréne precízne naplánovať, jednoducho naimportujte súbor vo formáte GPX alebo TCX pomocou aplikácie Polar flow a priamo na hodinkách uvidíte trasu, po ktorej vás hodinky budú navigovať. Pre vytvorenie - naplánovanie trasy môžete využiť známu mobilnú aplikáciu Komoot a pohodlne si dráhu nahráte do hodiniek. Následne počas vášho tréningu po naplánovanej trase dostávate upozornenia o zmene smeru, takže vás hodinky vedú - navigujú až k zvolenému cieľu (route guidance).

Polar Vantage V2 smart funkcie

Smart funkcie – po pripojení kompatibilného smartfónu pomocou bluetooth dostávajte upozornenia o prichádzajúcich volaniach, sms, či iných notifikáciach z vášho mobilného telefónu priamo displej hodiniek.

Ovládanie hudobného prehrávača - spárujte svoj smartfón (iOS, Android) s hodinkami a priamo na nich ovládajte prehrávanie hudby - štart, stop, hlasitosť. Pri behu už nemusíte vyťahovať smartfón z vrecka, ale pohodlne si zo zápästia vyberte obľúbenú skladbu. (poznámka: hodinky nemajú internú pamäť na uloženiu skladieb)

Predpoveď počasia - pred tým ako sa vydáte na dobrodružstvo, ale aj počas neho sa vždy hodí vedieť aktuálnu predpoveď počasia. Polar Vantage V2 vám zobrazí aktuálnu hodinovú predpoveď a aj na ďalšie 2 dni dopredu priamo na displeji. Medzi ďalšími údajmi nájdete rýchlosť a smer vetra, pravdepodobnosť zrážok a vlhkosť vzduchu. Službu zabezpečuje provider OpenWeather, hodinky musíte mať pripojené pomocou bluetooth na smartfón s internetovým pripojením.

Technické parametre:

 • Materiál tela hodiniek - letecký hliník tvrdené skleneným vláknom
 • Rozmery - 47 x 47 x 13 mm
 • Hmotnosť - 52 g
 • Displej - vždy zapnutý farebný dotykový displej so sklom Gorilla Glass. Veľkosť 1,2 palce, rozlíšenie 240 x 240 pixelov.
 • ALS senzor (ambient light sensor) - nastavuje mieru podsvietenia na základe okolitého svetla
 • Batéria - 346mAh Li-pol. Životnosť batérie až 40h v tréningovom režime (GPS a meranie tepovej frekvencie na zápästí). Do 7 dní v režime hodiniek so zapnutým senzorom tepu. 100h pri využití šetriacich možností power safe.
 • GPS a barometer - Integrované GPS, GLONASS, Galileo, QZSS. Asistované GPS pre rýchle spojenie. Barometrická výška, stúpanie, výška výstupu a zostupu.
 • Pripojenie - Bluetooth s nízkou spotrebou 4.0.
 • Snímače - kompatibilita so snímačmi tepovej frekvencie Polar BLE.
 • Odolnosť proti vode - vodotesné (WR100)
 • Zvýšená odolnosť - vojenský štandard MIL-STD-810G

OBSAH DODAVKY:

 • Športester Polar VANTAGE V2 čierny
 • USB kábel
 • Návod na obsluhu
 • vysielač H10 +

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: