Zdravá starostlivosť o telo so značkou Sportique

Obrázok článku

miskasiska25 – Zdravá starostlivosť o telo so značkou Sportique

Miška píše: “Značku Sportique poznám už dlhší čas a to najmä vďaka českým blogerkám, ktorých recenzie na jednotlivé produkty tejto značky ma veľmi zaujali. U nás však nebola bežne dostupná, tak som časom na ňu akosi pozabudla. Spoločnosť Sportique od svojho založenia v roku 2006 navrhla rad čisto prírodných krémov a balzamov s cieľom podporiť neúprosné požiadavky športovej výkonnosti bez zbytočných obmedzení.

Výrobky sú určené nielen pre športové a atletické aktivity, ale aj pre každodenný život. Zámerom spoločnosti Sportique je vytvárať vysoko kvalitné a účinné produkty. Výrobky sú vytvorené z najčistejších zdrojov – bez ropných a syntetických surovín, ktoré bývajú pôvodcom a nosičom alergií, toxínov a karcinogénov. Pri výrobe sú používané zásadne prírodné suroviny v podobe bylín, rastlinných olejov a tukov, nepoužívajú žiadne tuky a suroviny živočíšneho pôvodu.

Parfumácia produktov Sportique je daná obsiahnutými bylinami, voskami alebo kombináciou esenciálnych olejov. Kozmetika Sportique obsahuje tri produktové rady …”

ak ste zvedaví na celú recenziu od Mišky, prečítajte si ju TU