Krém na ruky

Obrázok článku

Saveonbeauty – krém na ruky, bambucké maslo a balzam na pery

Keďže je Janka z Hlohovca, stretli sme sa a Janka si vybrala vône, ktoré jej najviac „zavoňali“.

Dnes nám to na blogu trošku zprírodnie. Nie som síce nejaký bio, potažmo eko maniak, čo sa kozmetiky týka, ale fajn zloženie nikdy nie je na škodu, to zas uznávam. A keď sa prírodné zloženie spojí s úžasne voňavými patladielkami v božškých retro krabičkách, no to už je iná Vec a na toto ja počúvam vlastne vždy.

Takže tu máme značku Sportique a ja vám dnes ukážem vecičky z produktového radu Wellness. A samozrejme, nielen ukážem, ale aj poviem, čo si o nich myslím, že… ????

Keďže dovozca sídli len pár kilometrov odo mňa, mala som tú česť vybrať si produkty osobne /rozumej: prišla hora k Mohamedovi/ a poviem vám, že to nebolo ani trocha jednoduché! Tie vône boli totiž tak úžasné takmer všetky, že by bolo asi jednoduchšie vybrať si z e-shopu naslepo a svoj výber hodiť do mailu! Nuž, Claire Clairmont si rada komplikuje život…

Z produktového radu wellness po tomto ťažkom boji som si vybrala na otestovanie levanduľový krém na ruky, bambucké maslo jazmín a ibištek a vanilkový balzam na pery a okej, ja sa pokúsim byť čo najstručnejšia pri hodnotení! ????

V prvom rade, nemôžem nespomenúť …

ak ste zvedaví na celú recenziu od Janky, prečítajte si ju TU