Veľké testovanie PRÍRODNEJ kozmetiky od SPORTIQUE

Obrázok článku

Whatafancyworldbylaura – Veľké testovanie PRÍRODNEJ kozmetiky od SPORTIQUE

Blogerka Laura

„Ahojte, krásky!

Musím sa priznať, že na dnešný článok som sa nesmierne tešila. Ako môžete vyčítať z názvu, do rúk sa mi dostali produkty prírodnej kozmetiky značky SPORTIQUE (pôvod: Česká republika) a už od chvíle, kedy sme sa s firmou dohodli na spolupráci, som sa nevedela dočkať, kedy ich začnem testovať. V balíčku ma čakali rovno štyri kúsky a to: 100% bambucké maslo, krém na ruky s 25% podielom bambuckého masla, tuhý dezodorant a dezodorant v spreji.

S prírodnými dezodorantami som predošlú skúsenosť nemala, preto som sa na nich z celého balíčka tešila najviac. Obe patria do produktovej rady Deoguard (ktorá je zastrešená značkou SPORTIQUE) a z bohatej ponuky vôní si dozaista vyberie každý.

Levanduľa patrí medzi moje najobľúbenejšie vône a ani pri tomto produkte som neostala sklamaná. Parfumácia je ozaj výrazná, čo je pre takýto druh produktu veľkým plusom. Pokožku nedráždi ani nespôsobuje svrbenie, na odeve skutočne nezanecháva fľaky (ani biely prášok, čo zvyknú niektoré antiperspiranty). Človek sa po nanesení cíti sviežo a vôňa sa tela len tak ľahko nepustí. Zvykla som si tento dezodorant …“

ak ste zvedaví na celú recenziu od Laury, prečítajte si ju TU